Skip to main content

Helduen laneratzea

Programak

30 urtetik gorako pertsonen laneratzea errazteko proiektu eta jarduerak burutzen ditugu.

2016 urtean, laneratze arloan betetzen dugun lana hedatzea erabaki genuen, lanean diharduguneko komunitateetan bizi diren eta baztertuak geratzeko arriskuan dauden pertsona helduak ere barnean hartzeko eta, horrela, euren egoera hobetzeko prestakuntza eta orientazioa jaso eta enplegua aurkitu nahi izanez gero, laguntzeko, batez ere, prozesu horrek irauten duen bitartean bakarrik senti ez daitezen.

En España hemos acompañado a

5301

pertsonak 2022an

Zer egiten dugu?

01 Lan eta lanbide orientazioa

02 Prestakuntza

03 Laneratzea

 

 

04 Eguneko zentroa: balio anitzeko zerbitzu osoa

05 Gaueko harrera zentroa: ostatua eta oinarrizko beharrizanen estaldura

 

Programa hau garatzen deneko zentroak

Juncal Yubero

Zorrostea 6
1010 Vitoria-Gasteiz ()

fpbadsisgasteiz@fundacionadsis.org

945 22 99 44

Más info

Marisa Torrescassana

Paseo de Alberto Palacios, 13
28021 Madrid (Madrid)

madrid@fundacionadsis.org

910747175

Más info

Juan A. Lekunberri Aróstegui

Padre Larramendi 2
48012 Bilbao (Vizcaya)

foebilbao@fundacionadsis.org

944 22 28 33

Más info

Gema López

Maestro Soler 17-21
37008 Salamanca (Salamanca)

salamanca@fundacionadsis.org

923271226

Más info

Javier Turreria Ibernia

Pintorería 27, bajo
1001 Vitoria-Gasteiz ()

araba@fundacionadsis.org

945 28 63 58

Más info

María José Pinto

Dindurra 17, bajo
33202 Gijón (Asturias)

asturias@fundacionadsis.org

985 19 57 73

Más info

María Iglesias

Lugo 61 bjos
8032 Barcelona (Barcelona)

barcelona@fundacionadsis.org

93 357 75 75

Más info

Esther Gálvez

Córdoba 15
35016 Las Palmas de Gran Canaria (Las Palmas)

laspalmas@fundacionadsis.org

928 90 71 01

Más info

Gilberto Padrón Rodríguez

Avenida San Jorge, 75
31012 Pamplona (Navarra)

navarra@fundacionadsis.org

948 30 26 27

Más info

Juan Carlos Jiménez González

Rubén Vela 47
46013 Valencia (Valencia)

valencia@fundacionadsis.org

963 95 46 76

Más info

Finintzatzaileak

Sareko
lana

Plataforma de Infanto-Juvenil de Vicálvaro (Madrid)

Red de Entidades de acción social del Barrio San José (Salamanca)

Asociación Profesional de Instituciones de Menores (APIME) (Valencia)

Consejo de la Juventud de Gran Canaria

Interxarxes

Elkargune de Juventud (Araba)